KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3342306
nr 334 2306
Akvarell
Italien, 1800-tal, 13 x 8
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 november 2004
400 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr
500 kr
500 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr
550 kr
1.200 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr